آموزشگاه آنلاین علم و صنعت نیکان

حسابداری کاربردی

3 دانشجو

 

آموزشگاه حسابداری عملی و نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو چیست؟

نرم افزار حسابداری هلو نرم افزاری است که کلیه عملیات حسابداری ، انبار ، خرید فروش ، چک ، بانک و تولید را به صورت یکپارچه صورت می دهد.

نرم افزار هلو در مجموعه های حسابداری فروشگاهی ، حسابداری شرکتی ، حسابداری تولیدی ، جامع ، صنعتی و تحت شبکه به بازار عرضه شده است. همچنین نرم افزار حسابداری هلو نسخه های متعددی را جهت مشاغل مختلف ارائه نموده است.

نرم افزار هلو دارای امکانات بیشماری از جمله صدور انواع فاکتور ، اعلام سررسید چک ها به صورت اتوماتیک ، امکان دریافت گزارشات متنوع و … می باشد.

کاربری آسان همراه با امکانات گسترده ، نرم افزارهای حسابداری هلو را به پرکاربرترین نرم افزار حسابداری مالی تبدیل کرده است. این نرم افزار در نسخه های تک کاربره و شبکه ارائه می گردد.

معرفی نرم افزار حسابداری هلو :

نرم افزار حسابداری هلو نرم افزاری است که توانسته به کمک نیروهای طراح و حرفه ای به ساده ترین شکل ممکن، نرم افزارهای تخصصی خیلی خوبی را روانه بازار نماید. وقتی صحبت از نرم افزار حسابداری می شود، در همه مشاغل و اصناف، نام این نرم افزار به میان می آید.

یکی از دلایل پرطرفدار بودن نرم افزار هلو بین همگان، برقراری بیشترین ارتباط با غیر حسابداران است. به عنوان مثال مدل فروشگاهی آن بخوبی توانسته است نظر خیلی از افرادی را که هیچ گونه سررشته ای از حسابداری ندارند را به خودش جلب کند و به همین علت یک ارتباط گسترده را در بیرون از جامعه حسابداری برقرار نموده است.

نرم افزار حسابداری هلو با توجه به نوع مشاغل و دسته بندی آنها در مدلهای مختلفی به بازار آمده است و تنوع خوبی را ارائه نموده است :

– حسابداری هلو شرکتی

– حسابداری هلو فروشگاهی

– حسابداری هلو تولیدی

– حسابداری هلو جامع و صنعتی

– حسابداری هلو تحت شبکه

هرکدام از این نرم افزارهای حسابداری هلو به سه مدل ساده ، متوسط و پیشرفته طبقه بندی می شود و کاربران با توجه به حجم فعالیت خود آن را انتخاب می کنند. اگر شرکتی دارید و نیازی به کنترل انبار ندارید، می توانید از سیستم فروشگاهی استفاده کنید. در سامانه شرکتی نرم افزار انبار هم با سیستم حسابداری لینک شده است و می تواند به شما گزارشات تکمیلی و مناسبی ارائه نماید.

اگر به تازگی کسب و کار خود را آغاز کرده اید و حجم فعالیت بالایی ندارید، می توانید برای شروع از ساده ترین نسخه نرم افزار هلو استفاده کنید که با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

اگر صاحب یک فروشگاه با تنوع کالایی خیلی زیاد هستید ، می توانید از سیستم فروشگاهی هلو استفاده کنید که سیستم بارکدخوان بر روی آن به خوبی طراحی شده است.

مدرس:

User Avatar admin

﷼20,000,000
تمامی حقوق این سایت محفوظ است
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x